British Shorthair Golden Shaded dişi kedim ARISHA

Arisha von Mursilka Kedizade

British Shorthair Golden Ticked Tabby

Irkı : British SHorthair

Doğum ülkesi: ALMANYA

Renk: Golden Shaded Ticked Taby ( ALTIN sincap kürk )

Göz rengi: Zümrüt Yeşil

Yarışma Dereceleri:

WCF-DKED İnternational Cats Show

31.01.2014 Hakem: ANdreas Möbius Ex 1 + CAC + NOMBIS

01.02.2014 Hakem: Cornelia Hungerecker Ex 1 - CAC + NOMBIS

British Shorthair GOlden Shaded Ticked Tabby ( ALTIN renkli sincap kürklü )

Zümrüt Yeşili gözler ile muhteşem altın renkli prensesimiz. Almanyadan aldığımız bir kedimiz. Türkiye'nin ilk golden shaded ticked tabby dediğimiz ALTIN sincap renkli kürklü muhteşem bir prenses.

#GoldenBritishShorthair #BritishShorthair #İngilizKedisi

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209