Scottish Fold erkek yavru çukulata NAPOLYON

Irkı : Scottish Fold

Adı : NAPOLYON of Kedi Perisi

WCF ( Dünya Kedi Federasyonu ) *Almanya

DKED ( Dünya Kedi Irkları Derneği *Türkiye

Türkiye'nin safkan soyağacına sahip tek Scottish Fold çukulata renkli bebekleri !

Renk : Tarçın rengi & Cinnamon ve point taşıyıcıdır !

Sütlü çukulata renginde miniğim sımsıcak bir sütlü çukulata ;)

Peluş kürk ve muhteşem yuvarlak bir yüz hattına sahip

Cinsiyet : Erkek & Male

Show & Breed Quality

Karakteri :

Oldukça akıllı, sakin bir minik adam. Şimdilik titrek titrek yürüyüşü ile biz şimdiden kendisine aşığız :) Ailelerimizi özenle ve titizlikle seçmeye çalışmaktayız. Bebeklerimizle ve özellikle bu miniğimle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmeniz için telefonunuzu bekliyor olacağız. Mutlu patilerle sevgiyle dolu günler :)

Durumu : MÜSAİT !

#ScottishFold #ScottishFoldYavru #çikolata #Yavrular

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209