Scottish Straight dişi yavru HELEN

Irkı : Scottish Straight

Adı : Helen Kedizade

Anne : Scottish Fold beyaz mavi gözlü DARLING

Baba: British SHorthair golden ESENİY

D. O. B : 01.05.2015

Soyağacı:

WCF ( Dünya Kedi Federasyonu ) *Almanya

DKED ( Dünya Kedi Irkları Derneği *Türkiye

Safkan FULL Pedigree

Renk : Black Tortie Ticked Tabby

BRI n 25 Sincap Kürk :)

Cinsiyet : Dişi Yavru & Scottish Straight

Karakteri : Bağımsız ve gerçek bir Zeyna :)) Biraz havalıyız. bir Prenses edası ile evde gezinen minik bebeğim gerçekten büyük bir sevgi ile büyüdü en az bizler kadar sevecek aileler arıyoruz.

Bebeklerimizle ve özellikle bu miniğimle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmeniz için telefonunuzu bekliyor olacağız. Mutlu patilerle sevgiyle dolu günler :)

Durumu : MÜSAİT

#ScottishStraight #scottishstraight #ScottishStraightyavru

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209