Scottish Fold dişi yavru * Yasemin

Irkı : Scottish Fold ( Kıvrık Kulak )

Adı : Yasemin ( Vayvarakçı) of Kedi Perisi

Cinsiyeti : Dişi yavru & Female kitten

D.O.B: 01.06.2015

Soyağacı:

WCF ( Dünya Kedi Federasyonu ) *Almanya

DKED ( Dünya Kedi Irkları Derneği *Türkiye

Safkan FULL Pedigree

Renk : Blue & Gri Mermer desen

SFS a 22

Karakteri : Bağımsız oyuncu ve kendine güvenen bir prenses. Çok güçlü bir bebek. İştahlı ve stressiz bir karakter. Özellikle bebek yüzü ve sıkı kapalı kulakları ile oyuncak bebek biblo gibi bir kız :)

Bu bebeğimizle ve özellikle bu miniğimizle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmeniz için telefonunuzu bekliyor olacağız. Mutlu patilerle sevgiyle dolu günler :)

Durumu : Yeni AİLEMİZ ISPARTA

#ScottishFold #ScottishFoldYavru #wiskas #Yavrular

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209