Te Amo~Scottish Straight dişi yavru

Irkı : Scottish Straight ( Dik Kulak İskoç )

Adı : Te Amo of Kedi Perisi

Cinsiyeti: Dişi

CHAMPİON ve katıldığı tüm yarışmalarda Best of Best seçilen Scottish Fold Babanın kızı !!! (BARON BCH of Kedi Perisi )

Soyağacı:

WCF ( Dünya Kedi Federasyonu ) *Almanya

DKED ( Dünya Kedi Irkları Derneği *Türkiye

Safkan FULL Pedigree

Renk : Blue & Gri

SFS71 a

Karakteri : İştahlı oyuncu şişko prenses :)) Oldukça düz bir yüz hattı var. Burun oldukça basık. Asla çıkık bir yüz hattına sahip değil. Bebek yüzlü. nadir görülen yüz hatlarına sahip çok özel bir bebek .

Bu bebeğimizle ve özellikle bu miniğimizle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmeniz için telefonunuzu bekliyor olacağız. Mutlu patilerle sev giyle dolu günler :)

Yeni ailemiz : İZMİR

#ScottishStraight #ScottishStraightyavru #bluegriduman #Yavrular

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209