Scottish Straight dişi yavru * Olayla

OLAYLA of Kedi Perisi

Scottish Straight dişi * İskoç Kedisi dik kulak blue Minik davşanım :)) sosyaal alabildiğine kendine güvenen bir bebek. Gördüğümde gülümsemeden asla geçemiyorum şapşik bir kız safkan full LO pedigree + Tam aşılı Şampiyon Scottish FOld kedimiz Baron'un kızı Yeni ailesi SAMSUN !

Mutlu ol prensesim en az bizim seni sevdiğimi kadar sevil :)

#ScottishStraight #ScottishStraightyavru #bluegriduman #Yavrular

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209