Scottish Fold dişi yavru QUEEN YASMİN

Adı: Queen Yasmin Kedizade

Irkı : Scottish Fold

Renk : Golden Shaded Ticked Point

Cinsiyet : Dİşi

Renk kodu: SFS ny 25 33

Anne : Helen Kedizade

Scottish FOld Golden SHaded Ticked Tabby

SFS ny 25

Baba: Elisa Vetsky Eseniy

British Shorthair Golden Shaded Tİcked Tabby

BRI ny 25

Muhteşem bir kız çok açık tonlarda golden ticked point. Türkiye'de dünyaya gelen ilk ve en özel bebek. Boncuk mavi gözleri ile. Sıkı kapalı kulaklar insan odaklı karakter.

Benim favori bebeklerimden pamuk prensesim o :)

#ScottishFoldYavru #ScottishFold #Yavrular #MaviGözlüScottishFold #mavigözlü #beyaz

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209