Munchkin & Minuet available male cat * Minyatür ALTIN KRAL

Hello we have available minuet & munchkin male kitten. Color and pattern '' Red Golden Ticked Point ''. We have full pedigree from WCF & DKED in Turkey. We have all kittens with full vaccination and health certificate. 2 years old and only 3.5 kg. Title CH. For Breeding and Show.

Pls contact to us for detail !

Dünyanın en minik kedicikleri Munchkin & Minuet & Napoleon ırkı dünyada nadir TÜrkiye'de tek muhteşem bebek. Çok çok özel bir aile arıyor :)

Kısa bacaklar minik gövde oyuncu karakter kıvırarak yürüyen minik peluş bebek .

#Munchkin #Büyük #Sahiplendirme

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209