Scottish Fold Büyük dişi kedi * İkizler

İki kız kardeş

Smyrna of Kedi Perisi

Scottish Fold Golden Shaded Spotted Tabby

1 kez anne oldular. 17 aylıklar. Bebekleri henüz 4 haftalık. İki kızımızda golden point ve ticked tabby altın sincap yavru dünyaya getirdiler. Smyrna isimli kızımızın golden shell bebekleri dünyaya geldi. Sakin mizaclı ve genelde kendi hallerinde yaşamayı severler. Güzel anneler ikiside. Üretim amaçlı verilebilir. Kendileri doğum yapmış hiçbir müdahaleye gerek kalmamıştır. Yeni ailesine 1 ay sonra teslim edilebilir. Full secerelidirler.

Tercihen 2si bir arada büyüdüğü için aynı ailenin sahiplenmesi daha mutlu eder bizi. Golden Tabby ny 25 , ny 12 ve her ikiside yoğun point taşıyıcıdır point erkeklere uygun eş olacaklardır.

#GoldenScottishFold #ScottishFold #Büyük #Kedi

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209