Scottish Straight Büyük dişi kedi * Chanel

Scottish Straight Büyük dişi kedi * Chanel

Point taşıyıcı dişi Scottish Straight Kedi. Birkez anne oldu point bebekleri ve golden ticked bebekleri dünyaya geldi. Şu anda hamileleğini bilemediğimiz için hamile olmaması durumunda 1 ay sonra teslim edilebilir. Müdahalesiz kendi doğum yaptı çok güzel bir anne. Güçlü iri ve doğru orantılı bir vücuda sahip.

#scottishstraight #GoldenScottishStraight #Büyük #Kedi

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209