Scottish Straight lilac dişi yavru

Scottish Straight full secereli Şampiyon anne babanın minik prems ve premsesleri. Peluş kürk ve kehribar renkli gözler. İnsan odaklı oyuncu sosyal karakterli minik premsesimizin yeni sevgi dolu ailesi biziz diyorsanız :)

iletişim 0553 864 9 864

İsmi : Golden İstanbul AYASOFYA

Irkı: Scottish Straight

Renk: Lilac

Cinsiyet : Dişi

Genetik Kariyeri: Fawn ^.^ Point ^.^ Longhair taşıyıcı

Secere: FULL LO Pedigree şampiyonlarla dolu dünyanın en özel kan hattı

Durumu : MÜSAİT

#scottishstraight #ScottishStraightyavru #lilac #Yavrular

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209