Biz WCF Dünya Kedi Federasyonu ve Türkiye'de DKED Dünya Kedi Irkları Derneği üyesiyiz.

Kedi  Perisi

 

“Kedi Perisi Türkiye'nin ilk uluslarası Dünya Kedi Federasyonu üyesi catterysi olup 2009 yılından itibaren safkan ırklarda profesyonel olarak uzmanlık sahibi olmuş ilk profesyonel ırk üreticisidir.
Tüm kedilerimiz safkan FULL Secereli üstün ırksal özelliklere sahip olup, bebekler aile ortamında ve özel oyun alanlarında doğmakta ve büyümektedirler. 
WCF ilk üyesi DKED ailesine mensubuz. Tüm dünyadaki uluslararası yarışmalara katılarak ülkemizi safkan ırklarda temsil etmekteyiz. Bizim için uluslararası yarışmalara katılmak bu yolda ne amaçla yürüdüğümüzünde kanıtıdır. 
Ülkemizde ilk kedi derneklerinin kurucu üyeliğini ve ülkemizin en büyük aktif ilk WCF Dünya Kedi Federasyonu üyesi DKED Dünya Kedi Irkları Derneğinin başkanlığını halen  yürüttüğüm ve bizleri takip eden ve açılan kedi derneklerinede öncülük ettiğim için de gururluyum...

 

Kedi Perisi ♡ Almanya'da ;)   =(^.^)=

World Cat Federation başkanımız Mrs. Anneliese Hackman ve bol kupalarla döndüğümüz yarışmadan samimiyet dolu kareler ;) 

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209