İletişim & Contact 

​Kedi Perisi

Yasemin Hocaoglu

Üyeliklerimiz

WCF ( World Cat Federation )

DKED ( Dünya Kedi Irkları Derneği )

 

Denizli / TÜRKİYE

Tel: +90 507 466 4209

Merhabalar :)

Scottish Fold & British Shorthair KEDİ PERİSİ & KediZade ailesinin dünyasına hoş geldiniz. İletişim için 0507 466 4209 nodan bizlere ulaşabilirsiniz. Cins Kedi ve Kedilerle ile ilgili her konuda ''Türkiye' deki cins kedi fiyatları nedir ? Güvenilir Sahiplendirenler kimlerdir , cins kedi satın almak isteyenlere tavsiyeler öneriler, sahiplendirme yapanlar yada cins kedi sahiplenme de dikkat etmeniz gerekenler, Safkan british Shorthair nasıl olmalıdır ? Safkan Scottish Fold nasıl olmalıdır ? Ailenize uygun hangi ırk kedi , Dişimi erkek mi almalısınız vb kısacası kediler ile ilgili her konuda ve sorularınıza cevap için '' bizleri çekinmeden arayarak bilgi alabilirsiniz.

www.kediperisi.com

Kedi Uzmanları ile kedi severleri buluşturma bilgilendirme platformudur. Görüşmek dileğiyle ..
Yasemin & Mehmet Emin Hocaoğlu

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209