British Shorthair dişi büyük kedi * Baileys

BAİLEYS * Kedizade British Shorthair safkan full excellent pedigree soyağacı ile dişi BRI ny 25 Anne : British Shorthair silver shaded ticked tabby Bailey von Mursilka Kedizade BRI ns 25 Baba : British SHorthair golden shaded ticked tabby Elisa Vetsky Eseniy BRI ny 25 Karakteri ve Özellikleri: Muhteşem altın peluş renkli kürk. Yeşil gözler bebek yüz. Sakin mizac. Porsuk kuyruk , kalın kısa bacaklar ile Türkiye'nin uluslararası standartlarda en muhteşem kedilerinden.

#BritishShorthair #GoldenShaded #İngilizKedisi #Kedi

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209