Scottish Fold dişi yavru

Scottish Fold dişi yavru

Zuzu Kedizade

Silver Black Tortie shaded point

Dişi

Anne: Humanur Kedizade

Scottish Straight Beyaz

SFS w 61

Baba: CH Baron BCH of Kedi Perisi

Scottih Fold Blue

SFS a

Oyuncu ve insan odaklı prenses oldukça özel bebek bir yüze sahip. Baykuş gözleri ile sizi sürekli takip edeceğine meraklı ve keşfedici ruhu ile scottish fold kedilerin şirinliğini size hissettireceğine emin olabilirsiniz :) Minik afacan bir kız çocuğu onu tanımlayacak en güzel kelime olabilir.

#ScottishFold #ScottishFoldYavru #MaviGözlüScottishFold #mavigözlü #beyaz #KıvrıkYatıkDüşükKulak

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209