Minuet adult cat Napoleon * Hary Potter

Minyatür Hary Potter

Golden Shaded Spotted Tabby

MIN ny 24

Zümrüt yeşili gözler ile.

Dünyanın en özel ırkı Napolyon Minuet erkek kedi. 1 yaşında. Kısa bacaklı ve minik gövdeli. Dİğer kedilere göre her daim küçük. Muazzam peluş kürk ve doğru anatomi ile bacaklara sahip. Anne munchkin ( cüce Kedi ) baba British Shorthair. Kürk sincap izler taşımakta. TÜrkiye'de tek ve dünyada nadir bu çok çok özel kedimiz için yeni aile arıyoruz. Pet olarak verilecektir. Üretim ile verilmesi durumunda sözleşme yapılacaktır.

DÜnyanın en özel kedilerine sahip olmak ve haklarında daha fazla bilgi için.

#Munchkin #Büyük

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209