Munchkin adult male cat * Hobbit

HOBBİT of Kedi Perisi

Munchkin ( Minuet ) male adult cat

Golden Shaded Point

MNS ny 11 33

Dünya 1. cisi. Irkının en güzel erkek kedisi. Kitten Şampiyon. Birçok kez yurtdışına uluslararası yarışmalara dünya şampiyonalarına katıldı. Ring dereceleri mevcut. Masmavi gözlere sahip. Kısa bacaklı ve küçük gövdeli. Cüce kedi. Annesi Munchkin Babası British Shorthair. Kendisi cüce ve minyatür bir british olarakta adlandırılabilinir. Büyük kafa kısa boyun çok muazzam anatomiye sahip bu ırkın en özel kedisi.

Pet olarak sahip arıyor. Üretim amacıyla olması durumunda sözleşme ile verilecektir. Dünyanın her ülkesine teslim edilebilir.

Dünyanın en nadir ırkı ve ırkının en özel bu kedisi çok özel bir aile aramakta.

#Munchkin #Büyük #mavigözlü #beyaz

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209