Silver Scottish Fold dişi kedimiz Pinky

Scottish Fold ( İskoç Kedisi ) Dişi Kedim Prenses Pinky Kedizade

Silver Shell

Scottish Fold kedilerin en güzel dişi prensesi.

Anne : Scottish Fold Golden

SFS ny 25

Baba : British Shorthair Silver

BRI ns 11

Safkan full LO şecereli ve full aşılı

Karakteri : Scottish Fold kediler için dünyanın en güzel rengi silver shell. Yemyeşil gözleri ile mükemmel bir anne. İnsan odaklı. Karakter genetik olarak bebeklerine aktarıldığı için bebeklerimizde annemiz gibi sevgi dolu olmaktadır. Sakin mizaclıdır. Asla kavga etmez.

Scottish Fold kedi genel özellikleri :

İskoç Kedileri sakin, sesiz ve küçük mırıltılarla tepki veren kedilerdir . İnsanlarla ilişkilerinde oldukça sosyal ve ev yaşantısına uyumlu kedilerdir. Ev yaşamına uygundurlar. Diğer petlerle geçimleri mükemmeldir. Her şeyden önce bu başlık altında Scottish Straight kedileri de yazdığımı özellikle belirtmek istiyorum. Kulak yapısı hariç İskoç kedilerinde hiçbir farklılık yoktur .

Eğer evinizde bir çocuğunuz var ise en yakın arkadaşı çocuğunuz olacaktır. Küçük bir topla saatlerce oynayacak sevince sahiptirler.

#ScotishFOld #ScottishFold #İskoçKedisi #KıvrıkYatıkDüşükKulak #SilverScottishFold #SilverShell #Kedi

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209