Devon Rex Erkek Beyaz Kedi

Devon Rex Erkek

Yemyeşil gözleri ile pamuk beyaz. İsmide Pamuk. Bu ırkı öncelikle çok çok iyi bilmeniz gerekir. Aşırı insan düşkünü ve sürekli size sırnaşan bir ırktır. Bu sebeple aşırı sevgi ilgiden hoşlanmıyorsanız size uygun diyemeyiz. Çünkü tam bir kucak delisidir. Siz yatarken muhakkak yanınızda koynunuzda uyumak isteyecektir. Siz nereye Devon REx oraya :)))

Bembeyaz kıvırcık kürkü ile bir minik adam. Kısır safkan full secereli . Şampiyon ünvanı olup BEST in SHOW ve bir çok ödül kupa sahibidir.

İLgilenen aileler için

0507 466 4209

#DevonRex #beyaz #Kedi

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209