British Shorthair lilac dişi kedi ASYA

Asya Pos*Ua Kedi Perisi
Safkan British Shorthair dişi kedimiz Asya safkan uluslararası secereye sahiptir. Muhteşem bir yüz şekli bebek gibi yüzü ile ırkının en güzel kedilerindendir. Scottish Fold yada British Shorthair kedimizle eşleşmektedir. Bizim aşk prensesimiz lilac rengi British Shorthair kedilerin en özelidir.

Irk: British Shorthair

Cinsiyet : Dişi

Renk : Lilac

Pedigree : Safkan

WCF & DKED 01-02. February 2014 International Cat Show in İstanbul

01.02.2014 Mrs. Cornelia Hungerecker CAC

02.02.2014 Mrs. Marion Maister CAC , NOM

Dünyalar güzeli benim kraliçem. Kesinlikle bana en düşkün ve aramızda muhteşem bir bağ olan kedim. Dünyanın en uysal karakteri. Yüzü bir melek kadar masum. Benim kedilerim benim aşklarım. Asyam bana Allah'ın bir lütfu. Yakın çevremdeki herkes ona bağlılığıma şahit olmuştur, nedenini sorduklarında bilmiyorum :)) Seviyorum kızımı işte sebebi yok. Belkide bana en düşkün kedim olmasındandır. Annelik duygularımı tetikliyor hepsi. Benim güzel perilerim .

Seni çok seviyorum ASYAM :)

#BritishShorthair #lilac #İngilizKedisi

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209