Scottish Straight erkek yavru SEO

Irkı : Scottish Straight kedi ( İskoç Dik Kulak )

Adı : Seo of Kedi Perisi

Soyağacı:

WCF ( Dünya Kedi Federasyonu ) *Almanya

DKED ( Dünya Kedi Irkları Derneği *Türkiye

Safkan FULL Pedigree

Renk : Black ticked Sincap Kürklü

SFS71 n 25

Anne: Jaguar of Kedi Perisi

Scottish Fold Black Spotted Tabby

SFS n 24

Baba : Elisa Vetsky Eseniy

Golden Shaded British Shorthair

Karakteri : Son derece iştahlı ve sakin mizaclı, sakinliği seven bir yapısı var. Çok masum bir minik adam. Muhteşem sıkı sincap bir kürke sahip, kulak oturumu ve gıdıklı bir kedi olacağına eminim bu iştahla :)))

Bu bebeğimizle ve özellikle bu miniğimizle ilgileniyorsanız bizimle iletişime geçmeniz için telefonunuzu bekliyor olacağız. Mutlu patilerle sevgiyle dolu günler :)

Durumu : MÜSAİT

#scottishstraight #ScottishStraightyavru #ScottishStraight

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209