Scottish Straight gri dişi yavru ZEYNA

Irkı : Scottish Straight

Cinsiyeti : DİŞİ

Safkan FULL * LO pedigree ( Secereli ) minik prenses.

Anne: Adriana Lima von Kedizade

British SHorthair & Yeşil Gözlü

Blue Tabby ( BRI a 23 )

Baba : CHAMPION Baron BCH Kedi Perisi

Scottish Fold Blue & Kehribar renkli gözlü

Muhteşem bir anne ve babanın puf puf bebek suratlı minik kızı. Güzelliğinin farkında :) iştahlı , kardeşleri ile uyumlu ve tamamen ırkının tüm özellliklerini taşımaktadır ve sakin mizaclı çocuklarla uyumlu ve aile sosyal yaşantısına alışıktır.

Bu prensesimle ilgileniyorsanız ve ben onun ömürlük ailesiyim derseniz lütfen bizi çekinmeden arayınız.

Dernek çalışmalarımız ve bazı dönemlerde yurtdışı kedi showlarına katıldığımızda bize ulaşamamanız durumunda bize whatsap yada telefonumuza mesaj bırakırsanız memnun oluruz. Biz sizi muhakkak ararız.

Mutlu minik patilerden sevgiler.

#ScottishStraight #ScottishStraightyavru #bluegriduman #Yavrular

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209