Color Point erkek yavru Halley Star

HALLEY Star Kedizade Scottish Straight erkek yavru SFS ny? 25 Anne Scottish fold beyaz

D.T: 01.05.2015 Darling WS Kedi Perisi SFSw 63 Baba British SHorthair golden shaded Elisa Vetsky Eseniy BRI ny 25

Yuvarlak kafa, kısa boyun, belirgin dudak petleri , geniş karın ve kalça ( safkan iskoçlara özel armut tip ) , uzun porsuk kuyruk gerçek bir İSKOÇ prens. Kendisini tarif etmem istense bıngıl bıngıl iştahlı ve toroman bir erkek çocuğu diye tarif ederdim. İnanılmaz uysal. Diğer kedilerle çok uyumlu. Ailesi ilk gördüğünde o tombik haline hiç şaşmamalı :) Şimdiden söylemesi. Gözterişli ve eve gelen misafirlerin büyük şaşkınlığa uğrayacağına inandığım bu tombik minik adamla ilgileniyorsanız durumu misait olup bizleri çekinmeden arayabilirsiniz.

#ScottishStraight #ScottishStraightyavru #MaviGözlüScottishStraight #Yavrular #mavigözlü #beyaz

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209