DEVON REX Türkiye'de tek dünyaya gelen çok özel ırk safkan full secereli bebeklerim

Benim için aşk bu ırk. Yurtdışında birçok yarışmaya katıldığım kıvırcık tüylü minik yapılı uzaylı elfler gibi minyatür kediler düşünün. Aşırı insan seven. İnsana bağımlısı kediler bunlar benim DİSNEY kızımdan ilk batınım. TÜm kızkardeşleri yurtdışında ailelere yerleştirildiler.

Bunlar erkek bebeklerim . Irk hakkında daha fazla bilgi için ilerleyen dönemlerde ergilerde yayınlanan yazılarımı siteme ekleyeceğim. Sosyetik bir ırk :D giydirilebiliyor ve tasma takıp gezdirilebiliyor. Bir kafe yada arkadaşınıza giderken sorunsuz yanınızda götürebilirsiniz yeterki yanında siz olun.

Bebeklerimin anne ve babası 2015 yılında dünya derecelerine sahip. Anne Dünya Kedi Şovunda Almanyada tüm ırk kediler de dahil gençlerde 2. oldu.

Baba yine almanyada gençlerde kendi yaşıtlarında en güzel seçildi. Bu çok çok özel bebekler için bizi çekinmeden arayabiliirsiniz.

#DevonRex #beyaz #Yavrular

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209