Scottish Fold Lilac erkek yavru

Muhteşem Şampiyon kan hattı. Anne Baba birçok ödül almış show klas kediler. Bebeklerin hepsi fawn,point,longhair gen taşımaktadır. Esnek kuyruk düzgün anatomi sıkı kapalı kulaklar ile yeni ailelerini bekliyoruz.

Bu batın bebeklerimizle ilgili iletişim ve haklarında bilgi 0553 864 9864

#lilac #ScottishFold #ScottishFoldYavru #Yavrular #KıvrıkYatıkDüşükKulak

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209