Kokosh Premses Kedizade & Scottish Straight

O benim hayran olduğum bebek yüzlü premsesim . Muhteşem yeşil renkli gözlerimiz var dilerim hep öyle kalır. Çok ama çok akıllı bir kız . Benzetmem vardır okulda sınıfın akıllı uslu bilmiş hanımhanım kızları vardır ya premses biraz o karakterde. Meraklı incelemeye hevesli bir karakterimiz var.

Safkan FULL LO secereli GOLDEN tabby bir asilzade :)) WCF ^.^ DKED Dünya Kedi Federasyonu kayıtlı. Muazzam bir kan hattı ve soy ataları.

Kızımız sizinde ilginizi çekti ve kalbiniz çaldı ise 0507 4664209 ;)

#ScottishStraightyavru #scottishstraight #GoldenScottishStraight #Yavrular #Kedi

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209