Scottish Fold erkek yavru KARINCA

Müsait

Scottish FOld erkek yavru evdeki ismi KARINCA dünyanın en özel kedisi insan odaklı daha elinizi uzattığınız anda gorgor muhteşem bir melodi ile size yaklaşır. Odaya girdiğinizde tüm dikkati insan üzerindedir. Aşk bebeğim o benim. Sevgiyi sevilmeyi seviyorsanız ona sonsuz bir sevgi sunacaksanız ailesi olmayı düşünmenizi diliyorum. Ben tüm bebeklerimi aşkla seviyorum. Onları aşkla sevecek sosyal kültürü yüksek aileler temenni ediyorum. Onlar oyuncak yada robot değil :) Evinize bir evlat alıyor gibi düşünün.

Saygılarımla

#GoldenShaded #GoldenScottishFold #ScottishFoldYavru #ScottishFold #Yavrular #KıvrıkYatıkDüşükKulak

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209