Scottish Fold erkek yavru * Dünyanın en güzel kedisi

Scottish Fold erkek yavru * Dünyanın en güzel kedisi

Scottish Fold erkek yavru Eros

Gerçekten övmek için değil dünyanın en güzel kedisi . Normal kardeşlerinin 2 katı büyüklüğü. Çok insan düşkünü ve inanılmaz özgür bir ruh karakter. Akıllı çok uysal ve oyuncu. Sevgi dolu.

Birçok yarışmalara katıldım. Bu dünyada bu renk ırk daha güzel kedi görmedim.

Zaten resimlerde herşey anlatılıyor.

0507 4664209

#GoldenScottishFold #Yavrular #ScottishFold #ScottishFoldYavru #GoldenShaded #KıvrıkYatıkDüşükKulak #Kedi

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209