Scottish Fold kedi golden erkek yavru

Irkı: Scottish Fold & İSKOÇ KEDİSİ

Rengi: Golden Shaded .

Sahibinden anne altından Kıvrık yatık sımsıkı kapalı kulakları ile zümrüt yeşili gözlü erkek yavru . Safkan Full Secereli Tam aşılı Scottish Fold .

Anne: Karamel Kedizade Scottish Straight

SFS 71 ny 24

Baba: Di Caprio Kedizade Scottish Fold

Özellikleri: Sevimli ve bebek yüzü için kelime sanırım yoktur. Kendine güvenli ve güzelliğinin sanırım farkında. Gördüğüm en güzel Scottish Fold Yavru diyebilirim. Bizim aşkımız oldu . İstanbul'da yaşıyor. Bizlerle yavrularımız ve ırk hakkında bilgiler için her zaman iletişim kurabilirsiniz.

0507 466 42 09

Scottish Fold kedi golden erkek yavru

Scottish Fold kedi golden erkek yavru

Scottish Fold kedi golden erkek yavru

#ScotishFOld #GoldenShaded #GoldenScottishFold #ScottishFoldYavru #İskoçKedisi #Yavrular #Kedi

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209