Siyah SCOTTİSH FOLD dişi yavru | Safkan Sahibinden Yavrular | KEDİ PERİSİ

Siyah Scottish Fold dişi Yavru

Irkı: Scottish Fold

Renk : Black Tortie

Cinsiyet: Dişi

Siyah Scottish Fold dişi Yavru

Anne: Helen of Kedi Perisi

Black Ticked Tortie

Scottish Straight

Baba: CH. BARON B.C.H of Kedi Perisi ( Şampiyon )

Scottish Fold Blue

Safkan Full secereli minik bir prenses full aşılı. Evdeki ismi GECE :)) İnanılmaz özel bir renk . Sıfır kıvrık düşük kulaklı bu İSKOÇ KEDİSİ ve özel renkler arayan aileler için oldukça çekici ve en özel bebeklerimizden.

Hakkında bilgi için lütfen bizi çekinmeden arayın :)

0507 466 4209

#Siyah #ScottishFold #ScottishFoldYavru #Yavrular #KıvrıkYatıkDüşükKulak

SON YAZILAR

ARŞIV

Henüz etiket yok.

British Shorthair - Scottish Fold kedi yavruları. Sahibinden satılık İngiliz Kedisi ve Kıvrık Kulaklı İskoç Kedisi sahiplenme için fiyatları merak ediyorsanız ve kediler hakkında özellikleri bakımı ile ilgili bilgileri  öğrenmek için hoşgeldiniz. Dişi erkek yavrular blue gri beyaz mavi gözlü altın renkli British Shorthair kediler ve Scottish Fold kedileri için Türkiye'nin en güvenilir sitesindesiniz. İstanbul , İzmir, Ankara,Antalya, Denizli,ve birçok ilde onlarca yavrumuz . 

Yasmin Cats  & Kedi Perisi kedi, kediler, kedilerin, kedinin, kedilerde, kedilerle, kedilere, kedilerini, kedim, kedide, kedisidir, kediye, kediden, kediniz, kedisiyle British Shorthair yavru, british shorthair yavrular, british shorthair yavrulardan, scottish fold yavrunun, scottish fold yavrusu scottish fold secere, secereli, secerelere, secereleri, secerelerini, secerelerle

 

0507 466 4209